Kontakt

Županijska lučka uprava Krk

Trg bana Josipa Jelačića 5 
51500 Krk, Hrvatska
Tel.: +385 51 220 165 

Faks: +385 51 880 072 
e-mail: info@zluk.hr 
web: www.zluk.hr

Radno vrijeme

Od ponedjeljka do petka: 8:00 - 16:00
Prijem stranaka - ponedjeljak, utorak, četvrtak i petak: 8:00 - 11:00

Kontakti lučkih redara po lukama

Valbiska 
mob.: 091/256 37 21
valbiska@zluk.hr

Njivice, Omišalj, Voz 
mob.: 091/256 37 22
njivice@zluk.hr

Malinska, Vantačić, Porat, Rova
mob.: 091/256 37 23
malinska@zluk.hr

Krk, Dunat
mob.: 091/256 37 24
krk@zluk.hr

Punat, Stara Baška
mob.: 091/256 37 26  
punat@zluk.hr

Baška
mob.: 091/256 37 27
baska@zluk.hr

Šilo, Lokvišća, Vrbnik
mob.: 091/256 37 28
silo@zluk.hr

Klimno, Čižići, Soline
mob.: 091/256 37 29
klimno@zluk.hr